Varemont > O nás

O NÁS

Ústredné kúrenie a podlahového vykurovania - Varemont s.r.o.

Spoločnosť Imrich Vanko VAREMONT bola založená v roku 1992, má strategické zameranie v oblasti montážnych prác a dodávok tovaru, ktoré sú orientované predovšetkým pre technické zariadenie budov. V roku 2017 sa firma pretransformovala na Varemont s.r.o. Spoločnosť úzko spolupracuje s vybranými stavebnými spoločnosťami zameranými na výstavbu a rekonštrukciu budov, ako aj s bytovými družstvami.

Naša činnosť sa orientuje najmä na oblasť komplexných montážnych prác pre domy, priemyselné a komerčné objekty. Zabezpečujeme technické zariadenie budov so zameraním na realizáciu plynovodov, vykurovacích a vodovodných systémov. Špecializujeme sa na odstraňovanie porúch na kanalizačnom, vodovodnom a plynovom potrubí.

Prísne dodržujeme pravidlá bezpečnosti pri práci a požadované služby dokončujeme vždy v dohodnutom termíne. Radi vám pomôžeme pri nečakaných havarijných stavoch a poskytujeme aj bezplatné odborné poradenstvo.

Verím, že naše dlhodobé skúsenosti, množstvo pozitívnych referencií od klientov, precízna práca a spoľahlivosť si získajú aj vašu dôveru…

Imrich VANKÓ – zakladateľ

Kompletná dodávka a realizácia technického zariadenia rodinných domov ako aj budov na priemyselné využitie

Naše služby

Ústredné kúrenie a chladenie

Zabezpečujeme realizáciu podlahového kúrenia, montáž a výmenu radiátorov, dodávku tepelných čerpadiel a meračov tepla. Špecializujeme sa na solárny ohrev.

Plynovod

Ponúkame komplexný servis v oblasti plynofikácie pre bytové objekty, priemyselné a polyfunkčné domy. Súčasťou služby sú aj pravidelné revízie.

Vodovod

Vykonávame návrh a dodávku meracej a regulačnej techniky, montáž vodomerov, monitoring stavu kanalizácie a dodávame systémy na úpravu vody.

Montáže a realizácie

Naše portfólio obsahuje kompletné technické zariadenie rodinných domov a priemyselných budov. Zameriavame sa aj na výstavbu inžinierskych sietí.

Servis

V rámci našich služieb môžu klienti využívať aj našu havarijnú a servisovú službu v prípade akútnych opráv a porúch.