Varemont > Služby
Ústredné kúrenie a podlahového vykurovania - Varemont s.r.o.

Ústredné kúrenie

Zabezpečujeme realizáciu podlahového stropného a stenového kúrenia, montáž a výmenu radiátorov, dodávku tepelných čerpadiel. Špecializujeme sa na solárny ohrev.

Plynovod - Varemont s.r.o.

Plynovod

Ponúkame komplexný servis v oblasti plynofikácie pre bytové objekty, priemyselné a polyfunkčné domy. Súčasťou služby sú aj pravidelné odborné revízie.

Vodovod a vodomery pre malé byty a veľké priemyselné budovy - Varemont s.r.o.

Vodovod

Vykonávame návrh a dodávku meracej a regulačnej techniky, montáž vodomerov, monitoring stavu kanalizácie a dodávame systémy na úpravu vody.

Montáže a realizácie plynových kotlov - Varemont s.r.o.

Montáže a realizácie

Naše portfólio obsahuje kompletné technické zariadenie rodinných domov a priemyselných budov. Zameriavame sa aj na výstavbu inžinierskych sietí.

Servis na kanalizačnom, vodovodnom a plynovom potrubí - Varemont s.r.o.

Servis

V rámci našich služieb môžu klienti využívať aj našu havarijnú a servisovú službu v prípade akútnych opráv a porúch na kanalizačnom, vodovodnom a plynovom potrubí.

Prísne dodržujeme pravidlá bezpečnosti pri práci a požadované služby dokončujeme vždy v dohodnutom termíne

Komplexné technické zariadenie budov

Navrhujeme riešenia na kľúč, ktoré vám pomôžu ušetriť množstvo nákladov na energie a lepšie optimalizovať vaše prevádzkové náklady. Pri každom projekte dbáme na citlivé riešenia v súvislosti s okolitým prostredím, na prísne dodržiavanie termínov a pozáručný servis.

Viac ako 25 rokov profesionálnych skúseností je garanciou vašej spokojnosti.

Oblasti, v ktorých pôsobíme zahrňujú vykurovanie, zdravotechniku a plynoinštaláciu. Súčasťou našich služieb je projektovanie, montáž, regulácia, meranie, technické poradenstvo a havarijná služba.